• brak-logo

  Strona:Eliza Pogorzelska - Stomatologia

  Dane strony

  WWW: www.pogorzelska.pl

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą usług dentystycznych świadczonych przez stomatologa Elizę Pogorzelską. Doświadczona dentystka świadczy usługi w zakresie implantologii i innych zabiegów dentystycznych. Troska o piękne i zdrowe zęby powinna być istotna dla każdego - zadbane bi...

 • firma-logo

  Strona:Torsystem

  Dane strony

  Miejscowość: Kamieniec Ząbkowicki Ulica i numer: ul. Kolejowa 44 Tel: 0748163700 Adres emial: biuro@torsystem.com.pl WWW: torsystem.com.pl

  Torsystem jest rodzimym przedsiębiorstwem. Kapitał firmy jest w pełni polski. Firma działa na terenie Polski od blisko 20 lat. Założona w roku 2000 działa nieprzerwanie. Torsystem jest certyfikowaną firmą, która posiada certyfikat Firmy Rodzimej.
  Od wielu lat, firma jest pr...

 • brak-logo

  Strona:Siatka Leśna

  Dane strony

  WWW: ogrodzenialesne.pl

  Siatka leśna to ekonomiczny sposób na ochronę terenów leśnych, łąk czy nieużytków rolnych. Dzięki takiej siatce możemy bez problemu ogrodzić nawet znaczne obszary i to niewielkim kosztem. Przy tym siatka ta jest bardzo skuteczna przeciwko zwierzynie, która może wyrządzić realne s...

 • brak-logo

  Strona:Akcesoria plastyczne z oferty Maluje.pl

  Dane strony

  WWW: maluje.pl

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu plastycznego Maluje. pl. W ofercie dostępne są produkty niezbędne do tworzenia w różnorodnych stylach malarskich, rysunku, rzeźby czy grafiki. Decydując się skorzystać z produktów dostępnych w Maluje. pl klient ma pewność, że znajdzie ...

 • firma-logo

  Strona:AMTR System

  Dane strony

  Miejscowość: Kamieniec Ząbkowicki Ulica i numer: ul. Kolejowa 44 Województwo: Dolnośląskie Tel: 694473633 Adres emial: biernacki@amtr.pl WWW: amtr.pl

  AMTR System jest spółką firmy Torsystem Butzbach. Firma ta zajmuje się produkcją ramp przeładunkowych i akcesoriów do nich (np. uszczelnień i naprowadzaczy).

  Wszystkie produkty są ściśle dopasowane do potrzeb i wymagań klientów. W razie szczególnie wymagającego zamówi...

Stron dodanych: 656, Kategorii: 17
Jak dodać i promować stronę?
Ostatnio dodane strony
logo_firmy

Dane adresowe:

 • Miejscowość: Kamieniec Ząbkowicki
 • Kod pocztowy: 57-240
 • Ulica i numer: ul. Kolejowa 44
 • Tel: 0748163700
 • Adres emial: biuro@torsystem.com.pl
 • WWW: torsystem.com.pl

Torsystem jest rodzimym przedsiębiorstwem. Kapitał firmy jest w pełni polski. Firma działa na terenie Polski od blisko 20 lat. Założona w roku 2000 działa nieprzerwanie. Torsystem jest certyfikowaną firmą, która posiada certyfikat Firmy Rodzimej.
Od wielu lat, firma jest przedstawicielem i dystrybutorem produktów marki niemieckiej Butzbach. Produkty marki, które również widnieją w ofercie, pozwalają rozszerzać zakres działalności, podobnie jak różnorodność produktów.

Oferta firmy obejmuje głównie sprzedaż najwyższej jakości bram przemysłowych i systemów przeładunkowych. Najpopularniejsze typy bram, jakie oferuje firma, to bramy przesuwne, szybkobieżne, harmonijkowe, spiralne i rolowane. Oprócz tego, Torsystem zajmuje się aktywną sprzedażą bram do zadań specjalnych. Są to bramy przeciwpożarowe, do mroźni i chłodni oraz bramy wielkogabarytowe i hangarowe.

Poza sprzedażą, Torsystem zajmuje się produkcją ramp przeładunkowych oraz uszczelnień. Typy uszczelnień, jakie produkuje firma, są mechaniczne i pneumatyczne.
Firma, dodatkowo zapewnia fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniej bramy. Różne są miejsca, do których kupuje się bramy przemysłowe oraz podobne akcesoria.

Specjaliści mogą dowieźć wszystkie potrzebne materiały na miejsce i dokonać kompleksowego montażu bramy. Dodatkowo, mogą Państwo liczyć na usługi serwisowe i naprawcze. Serwis i konserwacja dotyczą nie tylko firmowych produktów, ale również tych, które pochodzą od innych producentów.

Nazwa strony: Torsystem

Szczegóły

Mapa:

Promuj skuteczniej swoją stronę:

Torsystem