• brak-logo

  Strona:Psychoterapia w Częstochowie

  Dane strony

  Miejscowość: Częstochowa Ulica i numer: Aleja Wolności 22 Województwo: Śląskie WWW: centrummandala.com

  Obniżone samopoczucie, utrzymujące się przez dłuższy czas, może znacznie utrudnić satysfakcjonujące funkcjonowanie społeczne, zawodowe i oczywiście w bardzo znaczący sposób obniża ogólną jakość życia. Często po jakimś czasie dołączają stany lękowe, mogą pojawić się niepokojące ob...

Stron dodanych: 659, Kategorii: 17
Jak dodać i promować stronę?
Ostatnio dodane strony
logo_firmy

Dane adresowe:

 • Miejscowość: Kamieniec Ząbkowicki
 • Kod pocztowy: 57-240
 • Ulica i numer: ul. Kolejowa 44
 • Tel: 0748163700
 • Adres emial: biuro@torsystem.com.pl
 • WWW: torsystem.com.pl

Torsystem jest rodzimym przedsiębiorstwem. Kapitał firmy jest w pełni polski. Firma działa na terenie Polski od blisko 20 lat. Założona w roku 2000 działa nieprzerwanie. Torsystem jest certyfikowaną firmą, która posiada certyfikat Firmy Rodzimej.
Od wielu lat, firma jest przedstawicielem i dystrybutorem produktów marki niemieckiej Butzbach. Produkty marki, które również widnieją w ofercie, pozwalają rozszerzać zakres działalności, podobnie jak różnorodność produktów.

Oferta firmy obejmuje głównie sprzedaż najwyższej jakości bram przemysłowych i systemów przeładunkowych. Najpopularniejsze typy bram, jakie oferuje firma, to bramy przesuwne, szybkobieżne, harmonijkowe, spiralne i rolowane. Oprócz tego, Torsystem zajmuje się aktywną sprzedażą bram do zadań specjalnych. Są to bramy przeciwpożarowe, do mroźni i chłodni oraz bramy wielkogabarytowe i hangarowe.

Poza sprzedażą, Torsystem zajmuje się produkcją ramp przeładunkowych oraz uszczelnień. Typy uszczelnień, jakie produkuje firma, są mechaniczne i pneumatyczne.
Firma, dodatkowo zapewnia fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniej bramy. Różne są miejsca, do których kupuje się bramy przemysłowe oraz podobne akcesoria.

Specjaliści mogą dowieźć wszystkie potrzebne materiały na miejsce i dokonać kompleksowego montażu bramy. Dodatkowo, mogą Państwo liczyć na usługi serwisowe i naprawcze. Serwis i konserwacja dotyczą nie tylko firmowych produktów, ale również tych, które pochodzą od innych producentów.

Nazwa strony: Torsystem

Szczegóły

Mapa:

Promuj skuteczniej swoją stronę:

Torsystem